WE OFFER INTERNATIONAL SHIPPING

DARMOWA WYSYŁKA OD 1000 ZŁ

10% OFF YOUR FRST ORDER. Enter code NEW10

shop@branikdelight.com

664 011 505

Wersje językowe

O produkcie - wykonanie i konserwacja

BRANIK to kamienna tacka, która pomaga uporządkować, ozdobić i dopełnić wnętrze domu, sklepu, czy biura. Kawałki kamienia zostały wycięte w kształty inspirowane maślanymi herbatnikami i płatkami kwiatów. BRANIK emanuje właściwościami i charakterem rodzaju kamienia, z którego został wykonany. Wnosi w przestrzeń swoją historię, naturalne pochodzenie, jest kawałkiem historii natury. 

Każdy BRANIK jest inny ze względu na niepowtarzalność naturalnego kamienia. Wiele egzemplarzy powstaje z fragmentów kamienia pozostałych po dużych kamieniarskich realizacjach. Kamień jest naturalnym materiałem, w którym mogą występować niedoskonałości (w szczególności rysy, ubytki, przebarwienia, czy pęknięcia). W ofercie są tacki z wielu rodzajów marmuru, a także unikatowe egzemplarze wykonane z kwarcytów oraz onyksów. Przyjemny rytm delikatnych łuków krawędzi sprawia, że BRANIK stanowi atrakcyjną bazę do wyeksponowania filiżanek, imbryków, wazonów, świeczek, biżuterii, porcelany, czy wnętrzarskich bibelotów. Można na nim również serwować jedzenie, ponieważ został zaimpregnowany impregnatem nieszkodliwym w kontakcie z żywnością, należy jednak przestrzegać kilku zasad:

– nie myć w zmywarce, przecierać delikatnie zwilżoną szmatką bez detergentów, a mokre plamy wycierać natychmiast

– zalecamy impregnowanie BRANIKÓW impregnatem do kamienia raz w miesiącu

– Produkty zawierające kwasy (takie jak cytrusy, alkohol, kawa, sos pomidorowy czy napoje gazowane) mogą trwale zaplamić BRANIKA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl